Společnost Printpro CZ, s.r.o. se specializuje na dodávky spotřebního materiálu pro přímý termo a termo transferový tisk. V naší nabídce dále naleznete termo transferové tiskárny a software pro tisk.

Společnost Printpro CZ, s.r.o. dodržuje systém managementu kvality v souladu s normou ISO 9001. Naše hlavní cíle jsou stavnoveny politikou kvality společnosti.

Printpro CZ, s.r.o. podporuje nadaci Dobrý Anděl.
 
Dobrý anděl
Printpro CZ, s.r.o. je dále partnerem nadace Kapka naděje.
 
Kapka naděje
Printpro CZ - ISO 9001:2008
Printpro CZ - dodavatel systému GS1
Printpro CZ - systém Ekokom

Naše nabídka

Termo transferové pásky

Dodáváme termo-transferové pásky pro všechny typy termo-transferových tiskáren. Poradíme Vám s výběrem vhodné pásky podle potřeb Vaší aplikace.

Pásky pro horkou ražbu
HOT STAMP

Pásky pro horkou ražbu jsou hojně využívány pro datumovací zařízení a pro dotisk šarží v potravinářském průmyslu, ale i mimo něj. Dodáváme kvalitní pásky v černé barvě a standardních šířkách od 25 mm.

Samolepicí etikety

Nabízíme samolepicí etikety pro dotisk v etiketovacích vahách a termo-transferových tiskárnách, vyráběné jak z materiálů s tepelně citlivou vrstvou (přímý termo tisk), tak i z materiálů vhodných pro potisk páskou (tepelný tisk s přenosem).

Etikety mohou být dodány jak čisté bez tisku, tak i s částečným nebo celoplošným potiskem. Potisk etiket provádíme flexotiskovou technologií za použití až osmi přímých barev. Povrch etiket může být upraven bezbarvým lakem.

Tiskové hlavy

V naší nabídce také naleznete široký sortiment tiskových hlav pro termo a termo-transferové tiskárny, jak s technologií flat-head, tak i near edge. Můžeme nabídnout tiskové hlavy pro tiskárny těchto výrobců:

  • Zebra
  • Intermec
  • Datamax
  • Toshiba TEC
  • Cab
  • Markem Imaje
  • a mnohé další ...